GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Temizlik hizmetleri sektörüne hızlı bir geçiş yapan Sırdaş Temizlik,müşterilerinin destek ve takdirleri sayesinde hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.Yüksek kalitede ve en ekonomik düzeyde hizmet sunarak yeni çözüm ortaklarınıkuracağımızı umuyoruz.

 

HİZMET ALANLARI

 

 • SİTE TEMİZLİĞİ
 • SÖZLEŞMELİ  TEMİZLİK PERSONELİ
 • DIŞ CEPHE,CAM TEMİZLİĞİ
 • İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
 • FABRİKA TEMİZLİĞİ
 • BANKA TEMİZLİĞİ
 • CAMİ VE YURT TEMİZLİĞİ
 • EV TEMİZLİĞİ
 • OFİS TEMİZLİĞİ
 • VİLLA TEMİZLİĞİ
 • AVM TEMİZLİĞİ
 • OTEL TEMİZLİĞİ
 • HASTANE TEMİZLİĞİ

 

SİTE TEMİZLİĞİ HİZMETİ
Günümüz koşullarında yerleşim alanlarının şehir merkezlerine uzaklaşmasıyla birlikte şehir merkezlerine yakın toplu konutlara olan ilgi yükselmiştir. Yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı evlerin bir arada olduğu sitelerin çevre düzenlenmesi, bahçe bakımı , temizlik hizmetleri ihtiyaçlarını karşılamaları zorunlu bir hale gelmiştir.Firmamız bu konuda başarılı bir şekilde genel temizlik hizmetlerini site yönetimine profesyonel çözümler üretmekteyiz. Site temizlik hizmetlerimizde genel olarak : site temizliği nin sağlanması amacıyla kadro oluşturulur. Site ortak alanları için
periyodik ( Haftalık - Aylık ) şeklinde olmak üzere size ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabiliriz.

 

Site temizlik hizmetimizde kısaca yapacağımız işi özetlersek eğer ;

 

 • Site çöplerinin toplanması ve site yollarının temizliğinin sağlanması ( Park vb )
 • Açık veya kapalı alanların apartman bloklarının merdiven , kolidor , depo gibi ortak kullanım alanlarının temizliğide yapılmaktadır.
 • Yol temizliği için akülü veya benzinle çalışan bir yer süpürme makinesi kullanılır , bu sayede çok fazla toz kaldırmadan modern bir şekilde temizlik yapılmaktadır. 
 • Açık veya kapalı garaj alanlarınıda bünyemizde bulunan yer yıkama otomatları ile belirli periyotlar ile temizlenecektir.Profesyonel kadromuz ile size en iyi hizmeti vereceğimize eminiz.

 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL HİZMETİ

Sabit personelle çalışma alanlarımız sınırsızdır.Yapılacak fizibiliteden sonra müessesenize uygun çalışma programı çıkartılır.Temizlik kadrosu ve ekipman belirlenerek tesisinize özgü temizlik eğitimi verilir.Bu eğitimler çalışma süresince devam eder.Kullandığımız makine ve ekipmanı ve malzemeler TSE standartlarındadır.

 

Personelimiz iş başı yapmadan bir gün önce SSK girişleri firmanıza teslim edilir.Sözleşme süresince 30 günlük temizlik hizmeti fatura edilir.Temizlik hizmeti sözleşmemiz asgari bir yıl olarak düzenlenir.Anlaşma süresince verilen hizmet,tarafımızdan sürekli denetlenir.Müşteri tarafında hizmet veren çalışanlarımızın özlük hakları tarafımızca korunmaktadır.

 

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği için için müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda personel temin edilmektedir.Genel olarak ofis temizliğinde talep edilen hizmetleri tam gün çalışacak personel haftanın 6 günü,akşam sabah olmak üzere 2 saat çalışacak personel haftanın sadece 1 günü hizmet vermektedir.

 

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir.Metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmekte ve farklı temizlik kimyasalı kullanılmaktadır.Kullanılan ürünler birinci sınıf ve TSE belgelidir.Firmamız binanınzın konumuna göre vinç,asma sepet,makaslı platform gibi uzatmayla uygun çözümler bulmaktadır.

 

AVM TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Alışveriş merkezleri, insan yoğunluğunun en fazla olduğu ticari merkezlerdir. Bu yoğunluk, beraberinde yoğun bir kirlenmeyi de getirir. Alışveriş merkezlerinde, önleyici ve genel temizlik birbirini tamamlamak zorundadır.

En çok ve en yoğun olarak kullanılan alışveriş merkerkezleri, kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur.

Gündüzleri zemin ve alanlar, WC ve lavabolar sürekli kontrol altında tutularak periyodik temizlik sürdürülürken, akşam ve hafta sonları bütün alanların genel temizliği yapılır.

 

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika temizliği profesyenellik  gerektiren bir alan olup zamanlamasınında iyi yapılması gerekmektedir.Fizibilite çalışmasının ardından ihtiyaç duyulan sayıda eleman ve ekipman aktarılır.

 

HASTANE TEMİZLİĞİ

Firmamız,hastane ortamının temizlik ve hijyenine gerekli özeni göstermekte ve bu konuda tam donanımlı personeliyle maksimum hizmet sunmaktadır.

Sırdaş Temizlik,olası enfeksiyon risklerinin farkında olup gerekli hijyeni sağlayabilecek ve bunu yaparkende insan sağlığını tehdit etmiyecek uygun nitelikte temizlik malzemeleri ve dezenfektanlar kullanmaktadır.

 

OKUL TEMİZLİĞİ

Sınıflar, koridorlar, tuvaletler, merdivenlerden yüksek pencere ve camlara, bahçelere, çıplak ya da halıfleks zeminlere kadar her türlü alanın temizlik ve hijyenini sağlamakla beraber öğrenci, öğretmen ve çalışanların okul hayatlarını etkileyecek çöp, atık malzeme, sakız ve benzeri materyalleri de ortadan kaldırmaktadır. Yalnızca ders ve çalışma alanlarının değil yatılı okulların, öğrenci yurtlarının, yatakhane ve kantinlerin temizliğini kapsayan kat hizmetlerinde de, yıllanmış tecrübesi sayesinde kusursuz hizmet vermektedir.

 

CİLALAMA HİZMETİ

 Cilalamada iki yöntem vardır. İlk yöntem; mermer gibi kalsiyum karbonat içeren, doğal taş zeminlere tatbik edilen, kristalize cilalama yöntemidir. Bu işlemin ilk uygulaması zor olmasına rağmen, dayanıklılığı ve parlaklığı fazla, bakımı da kolay olmaktadır.

 

İkinci yöntem; karo, çini, pvc esaslı linolium, marmelium gibi zeminlerde kullanılan polimer bazlı cilaların uygulanmasıdır. Bu cilalar kendiliğinden parlayan özelliktedir. Dayanıklılığı, kristalize cilaya göre daha azdır, fakat pvc esaslı zeminler için bilinen en etkin yöntemdir. Her iki türlü cilalama yöntemi de kayganlığı olmayan zeminler meydana getirir.

 

Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır.